AD ACTA PROMOTION

+421 905 210 678, info@adactap.sk

O nás

ad acta promotion...

 

považujte za vybavené

Ako komplexná reklamná agentúra zabezpečujeme široký sortiment reklamných služieb: vizitky, letáky, tabule, reklamné predmety s potlačou, tvorbu www stránok či kvalitnú fotografiu. Propagáciu podľa požiadavky alebo na základe nášho marketingového poradenstva vybavíte tak na jednom mieste a bez starostí. Sme tu pre Vás už 20 rokov.

Sme vydavateľom regionálnych novín pre dom a záhradu EXPRES a prevádzkovateľom svadobného vyhľadávača Naša-svadba.sk.

Reklamná agentúra bola založená v roku 1998 ako FO Andrea Korytinová, v roku 2014 sa pretransformovala na právnickú osobu AD ACTA PROMOTION s.r.o.

Obráťte sa na nás a svoju propagáciu považujte za vybavenú.

Aktuálne

Noviny EXPRES - od roku 2017 začíname vydávať informačný občasník pre dom a záhradu s ponukou regionálnych firiem, s distribúciou zdarma do schránok, prevažne do rodinných domov okresu Banská Bystrica. Viac info tu>.

Z našej histórie

Pohronský EXPRES, regionálny dvojtýždenník

Naša spoločnosť bola 15 rokov vydavateľom periodika so zameraním na reklamu a inzerciu / 1998 - 2013. Plnofarebná rotačná tlač na hladkom natieranom papieri bola zárukou kvalitnej prezentácie ponúk našich klientov. Distribuovaný vlastnou distribučnou sieťou v mestách BB, ZV, ZH, BR a ich okolí v náklade 65.000 ks.